"Kamis - życie ze smakiem" 2010 - II miejsce

9 kwietnia 2010 roku odbyła się II edycja konkursu kulinarnego Życie ze smakiem...! pod hasłem Fantazje wyrabiane z ciast na stolnicy i w naczyniu. Organizatorami konkursu były firma Kamis S.A. oraz Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Warszawie przy ulicy Majdańskiej. Przedmiotem konkursu było przygotowanie przepisu oraz wykonanie dania z wykorzystaniem różnego rodzaju ciast.

Konkurs skierowany był do uczniów szkół gastronomicznych z województwa mazowieckiego. Wzięło w nim udział 17 dwuosobowych zespołów.

W skład jury konkursu weszli Dariusz Zahorański, Grzegorz Kazubski, Paweł Oszczyk, Kurt Scheller oraz Maciej Wawryniuk.

W konkursie nie mogło oczywiście zabraknąć uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku Patrycji Brodowskiej i Agnieszki Franczyk, przygotowywanych przez panią Magdalenę Górską. Drużyna z naszej szkoły zachwyciła jurorów swoją kreatywnością oraz potrawą (Suflet ziemniaczany) zajmując wysokie II miejsce i pokonując tym samym zespoły z renomowanych szkół warszawskich.

Więcej o konkursie na http://www.newgastro.pl/2010040985112/wydarzylo-sie/foto-relacje/najlepsi-w-konkursie-zycie-ze-smakiem...-wylonieni.html

 

 


GALERIA