O szkole

Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. gen. Władysława Sikorskiego w Pomiechówku to szkoła z ponad 55-letnią tradycją. Jest wiodącą w regionie placówką w organizowaniu kształcenia w branży gastronomiczno - hotelarskiej.

Szkoła oferuje atrakcyjne kierunki kształcenia. Nasi uczniowie odbywają praktyki w renomowanych i najbardziej luksusowych hotelach i restauracjach warszawskich. Uczniowie biorą udział w licznych konkursach gastronomicznych, zajmując w nich zwykle miejsca w czołówce.

Szkoła dysponuje nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi pracowniami lekcyjnymi, pełnowymiarową halą sportową, centrum multimedialnym i monitoringiem.

W Zespole Szkół pracuje kadra wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i oddaniem troszczą się o odpowiedni rozwój uczniów i ich bezpieczeństwo.

Szkoła zapewnia bogate życie pozalekcyjne. Nasi uczniowie biorą udział w wielu inicjatywach ogólnopolskich (Sprzątanie Świata, akcja honorowego krwiodawstwa) jak również w imprezach gminnych i powiatowych. Życie społeczności szkolnej uświetniają akademie, konkursy, zawody sportowe, dyskoteki i wycieczki. Dzięki przyjaznej atmosferze jaka panuje w szkole, czas spędzony tu upływa miło i przyjemnie, tak, że zawsze chce się tu wracać.

Zobacz film

 

Mapka dojazdu

 GALERIA