Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce (2013)

W dniu 29 listopada 2013 roku rozegrany został turniej piłki siatkowej dziewcząt o mistrzostwo powiatu nowodworskiego. W turnieju wzięło udział sześć szkół ponadgimnazjalnych z naszego powiatu.

Turniej został rozegrany systemem grupowym. Nasza reprezentacja zajęła pierwsze miejsce w grupie wygrywając wszystkie mecze. Dziewczyny zostały pokonane dopiero w meczu finałowym przez drużynę z Liceum Ogólnokształcącego w Nowym Dworze Mazowieckim i ostatecznie zajęły drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Marta Sokołowska (II A), Karolina Jędrzejak (III A), Natalia Głowacka (III H), Ewelina Biegalska (III A), Karolina Domżała (II B), Karolina Majchrzak (II B), Klaudia Urbańska (II B) oraz Olga Środecka (I B)