Pierniczkowa Akcja


Na przełomie listopada i grudnia 2013 roku uczniowie klasy III A pod opieką Pani Magdaleny Winczakiewicz przygotowali akcję charytatywną pod hasłem Piernik dla Ciebie, uśmiech dla dziecka.

Motywem przewodnim podjętych działań z racji zbliżających się świąt były pierniki, samodzielnie wypieczone i udekorowane przez klasę III A, które następnie zostały rozprowadzone wśród rodziców i uczniów naszej szkoły. Z pewnością stanowiły idealny prezent i dekorację niejednej świątecznej choinki.

Za zebrane fundusze zakupione zostały materiały plastyczne oraz gry edukacyjne dla dzieci z Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Upominek przed świętami osobiście wręczyli przedstawiciele klasy wraz z nauczycielem opiekującym się akcją. Uśmiech, który pojawił się na dziecięcych buziach wynagrodził trud i czas poświęcony na przygotowanie akcji.

W imieniu małych pacjentów serdecznie dziękujemy tym wszystkim, którzy hojnie wsparli akcję kupując pierniczki. Dzięki temu, pobyt w szpitalu nie będzie już taki smutny, ale przepełniony radością przy zabawie.

GALERIA