Walentynki

Miłość to najcudowniejsze uczucie towarzyszące ludzkiemu życiu. I właśnie to przepiękne motto przyświecało organizatorom tegorocznych Walentynek w naszej szkole. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pod opieką pani Magdaleny Buczek postanowili w sposób wyjątkowy uczcić święto zakochanych i przygotowali całą moc atrakcji i niespodzianek.

12 lutego od samego rana na terenie szkoły rozbrzmiewała romantyczna muzyka, a skrzynka walentynkowa uginała się pod ciężarem miłosnych wyznań. Odbył się również cieszący się olbrzymim powodzeniem quiz o miłości.

Ogłoszono zwycięzców szkolnego plebiscytu na najsympatyczniejszą Walentynkę i Walentego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Pomiechówku. Konkurs jednogłośnie wygrała dziewczyna o rozbrajającym uśmiechu - Partycja Piekarzewska z klasy I B. Natomiast za najsympatyczniejszego chłopaka naszej szkoły uznano Damiana Zembrzuskiego z klasy IV H. Gratulujemy i dziękujemy za Wasz uśmiech i pogodę ducha.

Finał obchodów dnia Świętego Walentego miał miejsce nazajutrz - 13 lutego - w naszej kawiarence. Na szkolnych korytarzach królował aromat pysznej kawy parzonej przez szkolnych baristów a kawiarniany bufet kusił smakowitymi deserami i ciastami.

To były niezapomniane Walentynki!

Zdjęcia wkrótce

GALERIA