W dniu 2 marca 2017 roku przeżyliśmy wyjątkowe chwile w gronie sympatycznych przedszkolaków z Publicznego Przedszkola nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim. Wybraliśmy się do maluszków, aby odkryć przed nimi tajniki robienia pizzy.

Na początku dzieci poznały legendę o początkach pizzy i jej wielkim sukcesie na stołach całego świata. Następnie dzieci mogły zobaczyć jak krok po kroku powstaje prawdziwe ciasto na pizzę. W międzyczasie maluchy bardzo chętnie odpowiadały na pytania dotyczące składników pizzy i innych ciekawostek kulinarnych. Najmłodsi mieli również okazję przebrać się w stroje kucharskie. Po pokazie przeszły do swoich sal, gdzie już pod okiem starszych kolegów przyrządzały swoje autorskie pizze.

To niecodzienne spotkanie pozostanie na długo w naszej pamięci, a radość i wdzięczność dzieci tylko utwierdziły nas w przekonaniu ,że warto promować nasz zawód wśród najmłodszych . W sposób szczególny składamy podziękowania Pani Renacie Zając za przekazanie nam receptury na najlepszą pizzępod słońcem!!!


GALERIA

PLIKI DO POBRANIA