Studniówka 2017

Dnia 21 stycznia 2017 roku w Domu Bankietowym Anna w Modlinie Starym bawili się maturzyści Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. generała Władysława Sikorskiego w Pomiechówku z klas IV A i IV B Technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz Technikum hotelarstwa – wraz z zaproszonymi gośćmi było około stu osób. Panie w przepięknych kreacjach, panowie w idealnie skrojonych garniturach punktualnie o godzinie 18.00 rozpoczęli zabawę studniówkową.

„Są w życiu człowieka takie chwile, które w uroczysty sposób wskazują koniec pewnego etapu. Jedną z nich jest właśnie studniówka. Pamiętajcie, co was czeka od poniedziałku, ale dzisiaj przede wszystkim wspaniale się bawcie” – powiedziała Dyrektor szkoły Pani Hanna Radywonik, witając przybyłych i uroczyście otwierając studniówkę.

Miłym akcentem były podziękowania dla Dyrekcji szkoły, wychowawczyń: Pani Katarzyny Czarneckiej (IV A) i Pani Elżbiety Więcław (IV B), dla pana Marcina Jakimiaka za naukę poloneza oraz dla grona pedagogicznego i rodziców. Uczniowie wręczyli kolorowe bukiety kwiatów.

Poloneza w rytmie utworu Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz” młodzież zatańczyła rewelacyjnie. Przed rozpoczęciem na twarzach wielu maturzystów malowało się zdenerwowanie, całkowicie zniknęło ono dopiero wtedy, gdy zabrzmiały gromkie oklaski zachwyconych widzów.

Przyszli maturzyści bawili się wspaniale, parkiet zapełniony był niemal przez cały czas. Około północy uczniowie zaprezentowali przygotowane przez siebie krótkie programy artystyczne: szalony układ taneczny do muzyki Zenka Martyniuka i wesołe piosenki Następnie pojawiła się niespodzianka – ogromny, pięknie udekorowany tort. Szampańska zabawa trwała prawie do białego rana a o dobry nastrój zadbała orkiestra.

Teraz już tylko trzeba zdać maturę i nasi uczniowie ruszą podbijać świat.GALERIA